Hakkımızda

Hamle Elektro Mekanik Bobinaj, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile konusunda uzman personeli ve teknolojik gelişmelerle sürekli yenilenen üretim ve tamir bakım alt yapısı ile hizmet vermektedir.

 

Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerinin tamir bakım ve onarımı Hamle Bobinaj güvencesiyle yapılmaktadır.

AC, DC, DY, Frekans, Elektro Motor ve bobinleri, CNC Spındıl Motorlar, Spindle Motor bakım onarımı, Rotorlar, El Aletleri, dalgıç pompa bakım onarım ve tamiri, bobinaj, inşaat vibratörleri üretim, tamir bakım onarımı, konvertörlerin üretimi ve tamirinin yanında Arge çalışmalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.


A.C. Motor Sarım, D.C. Motor Sarım, Alternatör Sarım, Asansör Motor Sarım, Özel Fren ve Kavrama Bobin Sarım, Konvertör, Vibratör Sarım, Transformatör Sarım, Kaynak Makinası Sarım, Hidrofor, Dalgıç, Pompa Sarım, Kalorifer Sirkülasyon Pompaları , Bobinaj İşleri ve İmalatı yapılmaktadır.

 

Hamle Elektromekanik, Dünyanın ve Ülkemizin önde gelen üreticilerinin inşaat vibratörü, kendinden konvertörlü vibratörlerin, entegre konvertörlü iç vibratörlerin ve 220 kendinden konvertörlü vibratörlerin tamir bakım ve onarımının yanında hamle marka inşaat vibratörü üretimi de yapmaktadır.